Sepet

Kedi -Köpek Oyuncakları

Model: PTC0048
Kedilerin günlük rutin hayatlarını uyuyarak geçirirler ama uyanıkken cok enerjik ve oyuncu özelliğe sahip canlılardır.Kedinizin uzun süre vakit geçirip enerjisini atabileceği yeni nesil kedi oyuncağı 3 katlı yapısı ve içinde parlak neon renklre sahip zilli toplardan oluşmaktadır. Ürün Özellikle..
42,99TL
Model: PTC0076BLU
Kediler içgüdüsel olarak eşyaları tırmalar , evdeki mobilyaları koltukları kısacası tırnaklarını geçirdikleri her şeyi tırmalarlar.Eğer evinizde bir kedi besliyorsanız mutlaka bir kedi tırmalama tahtası almanız, hem sizin hemde minik dostunuz için kaçınılmazdır.PetCraft 2 Telli tırmalama tahtas..
49,99TL
Model: LZR01
 Lazer Kedi Oyuncağı Işık + PilEkstra Pil Hediyeli Lazer Kedi Oyuncağı Lazer Işık  Kedi oyuncakları lazeri boyutlar :7 cm 1 cm ışık özelliği :Led ve lazer ışık mesafesi :Lazer 800 mt led lamba 50 mt ışık rengi :Beyaz ve kırmızıgövde malzemesi :Alüminyum kullanım şekli :Led ve lazer ol..
9,75TL
Model: PTC0117
Kedilerin vazgeçilmez oyuncağı oltalardır ,oturduğunuz yerden minik dostunuzla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.PetCraft ışıklı kedi oltasını diğer kedi  oltalarından ayıran özellik ise oltanın ucunda bulunan oyuncağın catnip(kedi otu) bulunması ve yanar dönerli ışıklı olmasıdır.PetCraft ı..
32,99TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)