Sepetim

Hakkımızda

Avrupayakasi.com

Online Alışverişin Adresi

Polat Giyim olarak başladığımız mağazacılık sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Şirketimizi daha kurumsal yapıya kavuşturabilmek için, iş süreçlerimizi geliştirip firma ismimizi değiştirirek yolumuza devam etme kararı aldık. 25.11.2011 tarihinde Avrupa Yakası Mağazacılık Şirketini kurduk.
Bu tarihten itibaren tederik zinciri yönetim sistemini benimsedik. Ürünlerin üreticilerden alınıp son tüketici olan müşterilerimize teslim edilene kadar geçen süreyi toplam kalite yönetim sistemlerini uygulayarak sürekli geliştirdik. Geçen yedi senelik süre zarfında şehir merkezinin en işlek lokasyonlarında var olan 4 mağaza açılışı yaptık.
''En iyi hizmet en ucuza'' felsefesi ile başlattığımız değişim süreci bizi kabuğuna sığamayacak hale getirdi. Artık Samsun' da yerel firma olmanın daha ötesinde tüm Türkiye' ye hizmet sunma vizyonu ile 2017 yılı başında yönetim kurulu kararı ile e-ticaret sektörüne girmeye karar verdik. E-ticaret sektöründe lojistik kısmın ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bir sene boyunca yeni depolar alıp bu depolarda akıllı depo sistemlerini kurmaya başladık.
Amacımız internet üzerinden satışa başladığımız an itibari ile müşterilerimize kesintisiz ve eksiksiz hizmet sunmaktı. Yapmış olduğumuz yatırımlar sonucunda 2018 yılında https://www.avrupayakasi.com/ 'u tüm Türkiye hizmet verebilmek için hizmete açtık.

Avrupayakasi.com

Misyonumuz

Kalite ve şıklığı en ucuza al düşüncesi ile insanları hem ekonomik hem şık giydirip mutlu olmalarına ve iyi hissetmelerine katkıda bulunmak.
Türkiye'nin jeopolitik konumundan doğan fırsatları değerlendirip Asya ve Avrupa pazarında güçlü e-ticaret sitesi olmak. Sürdürülebilir ve kontrollü büyüme ile Türkiyede müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyeti değerlendirmelerinde ilk 3 site arasında yer alma.

Avrupayakasi.com

Alışveriş Deneyimi

  • %100 Orijinal Ürün

  • Güvenli Alışveriş

  • 100 TL Üzeri Kargo Bedava

  • Aynı Gün Kargo

  • Samsun İçerisine Aynı Gün Teslimat

  • Kolay Değişim ve İade

  • Hemen Siparişini Ver Avrupayakası.com Fırsatlarından Sende Yararlan

Avrupayakasi.com

Birlikte Çalıştığımız Markalar